FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Snedklaffsekretär 4333564
nr 433 3564
Snedklaffsekretär
Lenght: ()
O 1800, längd: 99, djup: 52, höjd: 104 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
3500
SEK 4200
Monday October 16 2006
at 16:00:00
3.300 kr
3.600 kr
3.600 kr
hidden*